facebook ikona

Řezací plotry

prodej a servis řezacích plotru Roland a Graphtec

Kombinované plotry

řez i tisk v jednom

Gravírování

vytváření rozličných typů popisků, nápisů, symbolů, či ornamentů

Paketovací lisy

Lisování odpadů snižuje náklady na likvidaci odpadu.

Peníze

 

Na počítání bankovek a mincí si u nás můžete pořídit kvalitní bankovní techniku. U peněz zkontrolujete nejen jejich množství, ale taky jejich pravost. Tu nejlépe ověříte detektorem padělků. Některé počítačky jsou tak chytré, že dokážou peníze spočítat i ověřit všechny jejich ochranné prvky.
Pomocí propojení systému Safescan s termotiskárnou si můžete vytisknout přehled o počtu bankovek a mincí i o jejich nominální hodnotě. Se správnou bankovní technikou od nás budete mít peníze pod kontrolou.

Pokladny a sejfy
v této kategorii pro Vás můžeme dodat ocelové sejfy a pokladny Safescan pro prodejní místa, včetně jejich příslušenství jako jsou přihrádky na peníze, uzamykatelná víka či držáky pokladen.

Detektory padělků
V dnešní době je bohužel stále snazší vyrobit padělané peníze, které jsou téměř k nerozeznání od pravých. S detektory padělků Safescan se však nepříjemnostem s nepravými bankovkami snadno vyhnete. Můžete zvolit základní detektor padělků v podobě fixu nebo ultrafialový detektor, který kromě bankovek dokáže ověřit také pravost kreditních karet, pasů a jiných dokumentů s ochrannými prvky.

Počítačky a třídičky
Naše počítačky mincí a bankovek vám umožní spočítat hotovost rychleji a přesněji než kdykoliv předtím. S pomocí kompaktních počítaček mincí a bankovek Safescan postupně spočítáte různé nominálie mincí a poté bankovky. Nakonec si můžete na přehledném displeji přečíst celkový stav hotovosti i celkové součty jednotlivých nominálií. Dále, s využitím termální tiskárny Safescan si můžete okamžitě tisknout podrobné výsledky. Tímto způsobem připravíte vklad do banky doslova za pár minut!

V této oblasti úzce spolupracujeme s firmou XERTEC. Na jejich stánkách si můžete vybrat z celé řady nabízených modelů: https://www.xertec.cz/eshop/penize/

© 2024 LPT System, s.r.o. All rights Reserved
Designed by Tom Vild, Programed by Jindrich Ekart

Základní kontakty

LPT System, s.r.o. Telefon: 571 410 432
Jasenická 1734 Mobil: 603 219 214
755 01 VSETÍN Fax: 571 410 433
  Email: lpt (@) lpt.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Jsme partneři