facebook ikona

Řezací plotry

prodej a servis řezacích plotru Roland a Graphtec

Kombinované plotry

řez i tisk v jednom

Gravírování

vytváření rozličných typů popisků, nápisů, symbolů, či ornamentů

Paketovací lisy

Lisování odpadů snižuje náklady na likvidaci odpadu.

Vazby

Jak se budete prezentovat, takový uděláte dojem. To platí obecně a ve světě obchodu zvlášť. A týká se to i prezentace tištěných dokumentů.

Rozdíl mezi štosem sešitých papírů a profesionální prezentací se na první pohled pozná podle vazby. Správně zvolená vazba bude mluvit za vás. Pro různé účely jsou vhodné různé typy vazeb. Některé můžete rozebrat a poté listy ve složce případně vyměnit nebo doplnit, jiné jsou vhodné pro archivaci nebo vložení do poštovní zásilky.

V současné době nabízíme 4 hlavní typy vazby:

CLICK vazba
Elegantní a jednoduchá vazba má celou řadu výhod. Stroj je potřeba pouze k děrování, nikoliv k vázání. Je to opakovaně rozebíratelná vazba, vhodná pro často měněné dokumenty.

Hřebenová vazba
Jde o jednoduchý, bezpečný, rychlý a skladný systém vázání. Je určen pro kanceláře, kde je kladen důraz na bezpečnost a vyšší vázací kapacitu (až 500 listů).

Tepelná vazba
Moderní, bezpečná a profesionálně vypadající nerozebíratelná vazba. Její výhodou je plochost a perfektní vzhled dokumentů.

Kroužková vazba
Je to nejrozšířenější a nejklasičtější forma vazby.

Plastová: Po delší straně A4 perforují stroje 21 hranatých děr s roztečí 9/16". Díky jednoduchosti, trvanlivosti a velké odolnosti je vhodná pro často používané materiály. Vazbu lze opakovaně rozebrat.

Kovová: Existuje ve dvou variantách. 21 děr s roztečí 9/16" stejně jako u plastové vazby, nebo tzv. formát 3/1" s 34 otvory. Není rozebíratelná a tudíž je bezpečnější než plastová. Velkou předností je elegance, tepelná odolnost a možnost otáčení listů o 360°.

Na sortimentu a dodávkách úzce spolupracujeme s firmou XERTEC. Prosím, tady je nabídka: https://www.xertec.cz/eshop/vazba/

© 2024 LPT System, s.r.o. All rights Reserved
Designed by Tom Vild, Programed by Jindrich Ekart

Základní kontakty

LPT System, s.r.o. Telefon: 571 410 432
Jasenická 1734 Mobil: 603 219 214
755 01 VSETÍN Fax: 571 410 433
  Email: lpt (@) lpt.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Jsme partneři