facebook ikona

Řezací plotry

prodej a servis řezacích plotru Roland a Graphtec

Kombinované plotry

řez i tisk v jednom

Gravírování

vytváření rozličných typů popisků, nápisů, symbolů, či ornamentů

Paketovací lisy

Lisování odpadů snižuje náklady na likvidaci odpadu.

Řezání

Řezačky odvedou v kancelářích nedocenitelnou službu. Využijí se při úpravě dokumentů, při přípravě prezentací, k řezání fotografií, obrázků, pozvánek atd.

Náš sortiment řezaček uspokojí veškeré požadavky. Poskytuje nejzákladnější i nejmodernější varianty, počínaje robustními modely, které jedním řezem zpracují více listů najednou, až po jednoduché možnosti, které jemně a přesně oříznou vaše fotografie.
Vybírat si můžete ze dvou druhů, kotoučových řezaček a pákových řezaček. Každá z nabízených variant má své výhody.

Kotoučové řezačky jsou účinné, některé dokonce nabízejí několik řezacích stylů, jako je klasický rovný řez, vlnkový řez, ohyb nebo perforace. Všechny výrobky jsou bytelné, dobře se obsluhují a umožňují snadno využít otočný mechanismus. Patří mezi nejbezpečnější produkty na trhu. Velkou výhodou kotoučových řezaček je jejich přesnost.

Pákové řezačky mají bezpečnostní kryt mezi deskou a čepelí a účinně tak zabraňují možnému poranění při manipulaci. Dobrým standardem u pákových řezaček je samoostřící čepel, čímž se prodlužuje doba její použitelnosti. Výhodou pákových řezaček je podstatně větší kapacita řezání, či lepší použitelnost při řezání větších gramáží papíru nebo dokonce kartonu.

© 2024 LPT System, s.r.o. All rights Reserved
Designed by Tom Vild, Programed by Jindrich Ekart

Základní kontakty

LPT System, s.r.o. Telefon: 571 410 432
Jasenická 1734 Mobil: 603 219 214
755 01 VSETÍN Fax: 571 410 433
  Email: lpt (@) lpt.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Jsme partneři